KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15646125
nr 1564 6125
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Teckningar, 15 st, Signerade, oramade, 30x35 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:44:21
17/9 20:14:13
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad